Новини

«Наберемо необхідну кількість людей»: Міноборони зробило заяву про рекрутинг і мобілізацію

Рекрутинг до лав Збройних сил не скасовує процес мобілізації в Україні та не заміняє призов до армії

Рекрутинг до лав Збройних сил не скасовує процес мобілізації в Україні та не заміняє призов до армії. Про це речник Міністерства оборони України Ілларіон Павлюк заявив в ефірі телемарафону.

Він наголосив, що в українців на тлі розмов про рекрутинг може скластися хибне враження, що відтепер країну захищає «тільки той, хто хоче, а хто не хоче, тому не треба». Проте це не так.

З його слів, коли Міноборони каже про важливість рекрутингу, то в громадян може скластися хибне враження нібито «тепер захищає Україну тільки той, хто хоче, а хто не хоче – тому не треба». Втім, такі враження є хибними, наголошує Павлюк.

«Рекрутинг — це передусім покращення сервісу, підходів до мобілізації тих людей, які готові служити в Збройних силах. Ми їм пропонуємо добровільно, не чекаючи мобілізації чи повістки, доєднатися до ЗСУ пропонуємо вибір спеціальностей… Але це не може означати, що служитимуть лише тільки ті, хто хочуть і що тепер можна обрати тільки не бойові спеціальності, попри те, що у війську справді велика потреба в різних спеціальностях», — пояснив речник Міністерства оборони.

За допомогою рекрутингу громадянин може не чекати на повістку, а добровільно доєднатись до ЗСУ, обрати спеціальність і місце служби. Втім, «комусь треба і буквально фізично боронити країну, бо ворог сам себе не знищить», наголосив Павлюк. А тому для захисту держави в будь-якому разі наберуть необхідну кількість людей.

«Ми, звісно, зацікавлені набирати якомога більше людей механізмами рекрутингу. Але, оскільки є необхідність захистити державу, то ми все одно доберемо ту кількість людей, яка потрібна, щоб захистити Україну. Механізмами рекрутингу або механізмами мобілізації – все одно доведеться добирати», — каже Павлюк.

Як повідомлялося, 19 грудня під час щорічної пресконференції Зеленський повідомив, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та Генштаб запропонували мобілізувати додаткових 450-500 тисяч осіб.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top