Новини

Мінвідновлення створило штаб допомоги водіям, які застрягли на кордоні з Польщею

На кожному з трьох пунктів перетину кордону закріплений координатор

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з профільними асоціаціями створило штаб допомоги українським водіям, які залишися заблокованими на кордоні з Польщею. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

«Українські водії понад 10 днів залишаються заблокованими на польському кордоні. Вбік Ягодина черга розтягнулася на понад 30 км, вбік Рави Руської – понад 10 км, убік  Краківця – понад 16 км», – зазначив Кубраков.

Відповідно, міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з профільними асоціаціями та перевізниками створило штаб допомоги українським водіям. Його ключова задача – забезпечити людей їжею, питною водою, медикаментами та пальним.

За словами Кубракова, на кожному з трьох пунктів перетину кордону закріплений координатор, який збирає потреби й знаходиться на постійному звʼязку з водіями.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top