Новини

Фінляндія готова повністю закрити кордон з Росії

з 21 на 22 листопада

Фінляндія планує закрити всі пункти пропуску на східному кордоні з Росією. Причиною є сприяння російськими прикордонниками перетину нелегалів із третіх країн. Про це пише фінська газета Ilta Lehti.

За даними видання, уряд прем’єр-міністра Петтері Орпо може ухвалити рішення про закриття всіх пунктів пропуску на сухопутному кордоні з Росією з 21 на 22 листопада. Якщо рішення буде позитивним, КПП передбачається закрити в ніч на середу.

Зазначимо, минулого четверга Фінляндія вирішила закрити для руху транспорту 4 прикордонних пунктів пропуску Ваалімаа, Нуйямаа, Іматра та Нірала. Із суботи вони закриті для руху транспорту, ще 4 продовжують працювати.

Раніше з боку Росії до Фінляндії масово ринули нелегальні мігранти. Фінська влада вважає, що росія сприяє їм.

«Зрозуміло, що людям допомагають дістатися кордону. Це здається дуже свідомим рішенням», — розповів журналістам прем’єр-міністр країни Петтері Орпо.

Президент Фінляндії називає наплив мігрантів «помстою Росії» за вступ країни до НАТО. На його думку, російські прикордонники навмисно припускають до переходу через кордон громадян без візи ЄС.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top