Новини

Війна завершиться не так швидко, як хотілося б, — Володимир Зеленський

Бо це не кіно, а «щоденна важка праця»

Під час зустрічі з генеральним директором Fox Corporation Лакланом Мердоком, журналістами Fox News Бенджаміном Холлом та The Sun Жеромом Старки президент України зазначив, що розпочата Росією повномасштабна війна проти України завершиться не так швидко, як нам хотілося б. Бо це не кіно, а «щоденна важка праця», за якою стоять життя українців та військових, та на яку потрібен час, але Україна не збирається опускати руки.

Володимир Зеленський відзначив важливість збереження уваги світу до наших зусиль у боротьбі за свободу та свою державу.

«Люди чомусь ставляться до цього (до війни, — ред.), як до кіно, та очікують, що в подіях не буде довгих пауз, що картинка перед очима завжди змінюватиметься, щодня будуть якісь сюрпризи», — сказав він.

Але, за словами президента, для українців та українських воїнів війна — «це не кіно, це наші життя, це щоденна важка праця». І для того, щоб її завершити потрібен час.

«Завершиться все не так швидко, як нам би хотілося, але ми не маємо права опускати рук і не зробимо цього», — констував Зеленський.

Співрозмовники обговорили подальшу співпрацю, обмінялися думками щодо російських пропагандистських наративів, якими послуговуються противники підтримки України. Також було обговорено українське бачення справедливого миру на основі Формули миру.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top