Новини

Країни Європи та США заявили про підтримку Ізраїлю в його самозахисті

Израиль

Лідери Франції, Німеччини, Італії, Великої Британії та Сполучених Штатів опублікували спільну заяву, в якій засудили ХАМАС і висловили підтримку Ізраїлю після нападів ХАМАС на країну, повідомляє Israel National News.

«Сьогодні ми — президент Франції Макрон, канцлер Німеччини Шольц, прем’єр-міністр Італії Мелоні, прем’єр-міністр Великобританії Сунак і президент Сполучених Штатів Байден висловлюємо нашу непохитну та єдину підтримку держави Ізраїль і висловлюємо однозначне засудження ХАМАСу та його жахливих терористичних актів», – йдеться у заяві.

«Ми чітко заявляємо, що терористичні дії ХАМАС не мають ні виправдання, ні легітимності, і їх необхідно засудити. Тероризму ніколи не буває виправдання. Останніми днями світ з жахом спостерігав, як терористи ХАМАС масово вбивали сім’ї в їхніх будинках, вбили понад 200 молодих людей, які насолоджувалися музичним фестивалем, а також викрадали літніх жінок, дітей і цілі сім’ї, які тепер утримуються як заручників», – додали лідери.

«Ми всі визнаємо законні прагнення палестинського народу і підтримуємо рівність справедливості та свободи як для ізраїльтян, так і для палестинців. Але не помиляйтеся: ХАМАС не представляє ці прагнення, і він не пропонує нічого для палестинського народу, крім більшого терору та кровопролиття», – заявили лідери.

«Ми залишатимемося єдиними та скоординованими, разом як союзники та спільні друзі Ізраїлю, щоб забезпечити Ізраїль здатністю захищати себе та, зрештою, створити умови для мирного та інтегрованого регіону Близького Сходу», – зазначено в заяві.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top