Новини

Сенат США вирішив переглянути законопроект про допомогу Україні

Без міграційної реформи та безпеки кордону.

У Сенаті Сполучених Штатів Америки вирішили повторно переглянути законопроект стосовно фінансування допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню, проте вже без міграційної реформи та безпеки кордону. Голосування відбудеться у четвер, 8 лютого. Про це у Facebook повідомила посл України у США Оксана Маркарова.

Дипломат пояснила, що американські законодавці 58 голосами проти 41 підтримали процедурне рішення, яке потрібне для винесення на голосування питання щодо припинення дебатів і «розгляд по суті «чистого» законопроекту про міжнародну допомогу США без міграційної реформи, внесеного раніше сьогодні сенатором П.Мюррей». Вона додала, що для цього потрібно буде 60 голосів.

За словами посла, попередній законопроект із «великим пакетом», що включає допомогу Україні, Ізраїлю, Тайваню та із захистом кордонів був «очікувано не підтриманий» через відсутність голосів за угоду щодо міграційної реформи, над якою перемовники «працювали останні місяці».

«Саме тому ще до голосування за Великий пакет комітет з асигнування опублікував текст документа «на заміну», який передбачає виключно міжнародну допомогу Україні (60,06 мільярдів доларів США) Ізраїлю та Тайваню», — розповіла Маркарова.

Повторний перегляд документа, але вже без міграційної реформи, відбудеться сьогодні.

«Вечірнє засідання закрито, лідер більшості Шуммер повідомив, що має намір винести на голосування питання щодо припинення дебатів щодо законопроекту про міжнародну допомогу США, який включає Україну, Ізраїль та держави Індо-тихоокеанського регіону, о 12 годині дня за Вашингтоном (19:00 за Києвом) 8 лютого», — зазначила посол.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top