Закон та правосуддя

Зеленський підписав закон про відновлення е-декларування

Документ повернули до парламенту з підписом глави держави

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт №9534, який передбачає повернення та відкриття електронних декларацій.

Про це йдеться в картці проєкту закону на сайті парламенту, де зазначено, що 10 жовтня документ повернули до парламенту з підписом глави держави. Доступ до декларацій має бути забезпечено не пізніше 60 днів з дня набрання чинності закону про відновлення електронного декларування.

Електронне декларування для чиновників та депутатів було скасовано після початку повномасштабної війни РФ проти України. Але 5 вересня Верховна Рада ухвалила законопроект про поновлення електронного декларування для депутатів та держслужбовців, яким скасувала відповідальність для тих посадових осіб, які не вказали у декларації майно на суму до 1,3 млн. гривень. Текст закону було ухвалено з нормою, яка передбачає залишити реєстр декларацій закритим ще на рік.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top