Новини

Які обмеження та заборони діятимуть у період комендантської години

У зв’язку з численними питаннями городян у зв’язку з комендантською годиною в Одесі з 21:00 9 квітня до 06:00 ранку 11 квітня! в Одеській військовій обласній адміністрації надали додаткові докладні роз’яснення.

ЧОМУ ВВЕДЕНО ПРОДОВЖНИЙ КОМЕНДАНТСЬКИЙ ГОДИННИК? Враховуючи події, що сталися у Краматорську Донецької області, де внаслідок ракетного обстрілу вокзалу загинуло 50 людей та 98 поранено, в Одесі, 10 квітня, є загроза завдання ракетного удару. Саме тому розпорядженням голови Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка на території Одеси та Одеської області запроваджено комендантську годину з 21:00 9 квітня до 06:00 11 квітня.

ЯКІ ОБМЕЖЕННЯ І ЗАБОРИ ДІЯТИМУТЬ В ЦЕЙ ПЕРІОД?

У нічний час (з 21.00 9 квітня до 06.00 10 квітня та з 21.00 10 квітня до 06.00 11 квітня) усі заходи комендантської години – без змін. Тобто заборонено перебування людей у ​​зазначений період на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень.

Обмеження та дозволи, що діють у денний час з 06:00 ранку до 21:00 10 квітня:

Підприємства безперервного циклу, лікарні та аптеки працюють у штатному режимі. Проведення запланованих поховань та пов’язаних із ними ритуальних заходів дозволяється за наявності мінімально необхідної кількості присутніх (близькі родичі та друзі).

ПЕРЕДВИЖЕННЯ ПО МІСТО І ОБЛАСТІ:

Пересування пішки, громадським та особистим транспортом — обмежується та дозволяється лише за наявності документів, що засвідчують необхідність такого переміщення (квитки на поїзд чи автобус, направлення на лікування, посвідчення про відрядження, посвідчення працівника підприємства безперервного циклу).

Забороняється робота та відвідування ринків, закладів громадського харчування, кафе, ресторанів, торгових, розважальних закладів, парків відпочинку, спортивних закладів, магазинів, торгових точок та АЗС.

РОБОТА ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ:

Рух громадського транспорту буде значно обмежений, але містом курсуватимуть чергові маршрутні автобуси, тролейбуси та трамваї.

ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАЛІЗНИКИ ТА АВТОСТАНЦІЇ?

Графік руху залізничних поїздів та автобусів міжміського сполучення не змінюється, посадка та висадка пасажирів, а також допуск на вокзали та вихід з них здійснюється за наявності раніше придбаних проїзних документів (тобто квитків) та документів, що засвідчують особу. Необхідно прибувати на вокзали безпосередньо під час посадки на поїзд чи автобус. На вокзали будуть допускатися лише ті, хто їхатиме придбаними квитками. Прохання до супроводжуючих осіб – залишайтеся вдома.

ВИГУЛ СОБАК у посилену комендантську годину в Одесі та Одеській області: Якщо у вас є чотирилапий друг, то на час вигулу обов’язково візьміть із собою паспорт. Слід гуляти поблизу вашої оселі, не віддаляючись, а час прогулянки скоротити максимально. У разі, якщо до вас підійшли представники територіальної оборони, Національної гвардії, Збройних сил України чи Нацполіції — покажіть документи на їхню вимогу та ввічливо поясніть, що ви гуляєте із собакою біля свого під’їзду та робіть це швидко. Дозволяється переміщення не більше трьох людей, що супроводжують, для забезпечення заходів щодо забезпечення їжею та лікування тварин.

ВИПАС СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТВАРИН:

На території Одеської області на пасовищах та спеціально відведених угіддях дозволено випасання сільськогосподарських тварин, з якими має бути не більше трьох пастухів, які, відповідно, матимуть із собою всі необхідні документи, що засвідчують особу.

ЩО КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ?

Категорично забороняється перебування за межами особистої квартири, тобто на вулиці, у кількості понад три особи та без документів, що засвідчують особу.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top