Новини

В Одесі вводять комендантську годину на півтора дні

Враховуючи події, що відбулися в Краматорську Донецької області, де внаслідок ракетного обстрілу вокзалу, загинули 50 людей і 98 поранені, в Одесі, 10 квітня 2022 року, є загроза завдання ракетного удару.

Саме тому Розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка введено на території Одеси та Одеської області комендантську годину з 21 години 00 хвилин 9 квітня 2022 року до 06 години 00 хвилин 11 квітня 2022 року.

Заборонено перебування людей у ​​зазначений період на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень.

«Звертаюся з проханням до одеситів та мешканців області з розумінням поставитися до введених обмежень та не порушувати їх. Такі заходи необхідні насамперед для Вашої безпеки, що тим самим збереже Ваше життя, тому що наслідки можуть бути фатальними», — пояснив Начальник Одеської ОВ Максим Марченко.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top