Наука та технології

Google інвестує $2 млрд в штучний інтелект

Google

Компанія Google зобов’язалася інвестувати до $2 млрд в ІІ-стартап Anthropic. Про це повідомляє WSJ із посиланням на джерела. Угода передбачає початкові інвестиції у розмірі $500 млн та додаткові $1,5 млрд у майбутньому.

У лютому ЗМІ повідомили про залучення Anthropic $300 млн. від Google. У березні фонд Spark Capital інвестував аналогічну суму в стартап по штучному інтелекту. У серпні Anthropic залучив ще $100 млн. від південнокорейського телеком-гіганта SK Telecom. У вересні Amazon оголосила про стратегічні інвестиції у стартап на суму до $4 млрд.

Anthropic заснували колишні співробітники OpenAI Даніела Амодей та Даріо Амодей у 2021 році. Вони були серед тих, хто покинув компанію через внутрішні розбіжності, у тому числі у питаннях співпраці з Microsoft.

Нагадаємо, в жовтні в коаліції FTX 2.0 допустили повне повернення коштів клієнтам криптовалютної біржі, яка збанкрутувала, у разі успішного закриття нового раунду фінансування Anthropic не менш ніж на $2 млрд. Згідно з очікуваннями, інвестиції підвищать оцінку ІІ-стартапу до $20-30 млрд.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top