Наука та технології

Google презентував безліч нових функцій у своїх сервісах і кілька пристроїв

Також Google продемонстрував нові ШІ-розробки

Американський техногігант Google провів презентацію Google I/O, на якій представив безліч фірмових гаджетів, а також продемонстрував нові ШІ-розробки.

Android 14

Нова версія Android наголосить на штучний інтелект. Google оголосила про нові функції, засновані на ШІ, які з’являться в Android 14.

Однією з таких функцій буде Magic Compose, яка буде доступна у додатку Повідомлення Android. Magic Compose пропонуватиме користувачеві відповіді на повідомлення, згенеровані штучним інтелектом.

Крім того, Google планує запустити ексклюзивну для Pixel функцію, що дозволяє користувачам налаштовувати ізометричні шпалери їх пристроїв за допомогою штучного генеративного інтелекту.

Workspace

Gmail тепер має ІІ-помічника, який може написати листа на запит, підібравши потрібну тональність.

Компанія представила збірник ШІ інструментів під назвою Duet AI — він складається з ряду інструментів генеративного ШІ для програм Google, спрямованих на автоматизацію робочого процесу. Серед ключових функцій в екосистемі Google Workspace було зазначено:

 • Допомога в написанні листів у Gmail буде доступна не тільки у вебверсії, але і на мобільних пристроях. Контекстні відповіді на листи за допомогою ШІ в Gmail. З’являться у Workspace Labs до кінця місяця.
 • Генерація зображень за текстовим описом безпосередньо в Google Презентації. Запуск функції у Workspace Labs відбудеться наступного місяця.
 • Інтелектуальна класифікація у Google Таблицях. Запуск у Workspace Labs у найближчі місяці.
 • Фони користувача в Google Meet. Запуск у Workspace Labs у найближчі місяці.
 • Автоматична генерація статей на задану тему за допомогою ШІ в Google Документи. Буде у Workspace Labs до кінця цього місяця.
 • Коригування готового тексту в Google Документах. Попередня версія для комерційних користувачів Workspace буде доступна протягом найближчих місяців.

Для більшості великих міст будуть доступні 3D-карти, на яких можна побачити пробки та погоду в реальному часі.

Використання нейромереж у Google Фото

У Google Фото з’явиться нейромережа Magic Editor, яка зможе видаляти об’єкти, змінювати освітлення, перетягувати об’єкти і навіть домальовувати картинки.

Нейросітка в Google Sheets зможе створювати заповнені таблиці за текстовим запитом.

Крім того, було оновлено функції чат-бота Bard:

 • У чат-бота була додана нейромережа Adobe Firefly для генерації картинок на запит;
 • Підтримка 40 нових мов, включаючи російську та українську;
 • Чат-бот навчився 20 мов програмування і може пояснювати зміст конкретного рядка коду;
 • З’явилася підтримка плагінів;
 • Додано розпізнавання зображень;
 • Чат-бот буде інтегровано до більшості сервісів Google.

Пошуковик Google зможе відповідати на складні питання, збираючи інформацію з різних джерел. Крім того, ШІ допомагатиме з пошуком товарів.

Універсальний перекладач

Google тестує новий перекладач, який перекладає відео та синхронізує губи того, хто говорить зі словами, які він ніколи не вимовляв. Як це працює: сервіс бере відео, наприклад, лекцію з онлайн-курсу, що спочатку записана англійською мовою; транскрибує мовлення; перекладає її; регенерує мовлення (відповідно до стилю і тону) новою мовою; а потім редагує відео так, щоб губи спікера відповідали новому аудіо.

MusicLM

Новий експериментальний ШІ-інструмент, який перетворює текст на музику. Можна, наприклад, написати «джаз для вечері» й програма створить кілька варіантів пісень.

Серед пристроїв Google показав:

 • Google Pixel 7A — новий смартфон серії Pixel
 • Google Pixel Fold — перший складаний смартфон від Google у стилі книги.
 • Google Pixel Tablet — планшет, спеціально розроблений для перегляду відео та ігор.

Всі ці нововведення вже на підході, і ми з нетерпінням чекаємо на їх появу!

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top