Новини

Українські пілоти чекають початку навчання на F-16

Міністр оборони України привітав створення авіаційної коаліції

Міністр оборони України Олексій Резніков привітав створення авіаційної коаліції. Він заявив, що українські пілоти чекають початку навчання на сучасних американських винищувачів F-16.

Про це повідомив глава Міноборони в Twitter.

«Здається, Дід Мороз існує. Сьогодні народилася нова реактивна коаліція! Дякую за рішення, колеги. Українські пілоти з нетерпінням чекають початку навчання на винищувачах F-16. Тепер вони зможуть підтримати своїх братів та сестер зі зброї на суші та на морі, щоб виграти цю війну», — сказав голова Міноборони.

Міністр оборони зазначив, що винищувачі F-16 були створені для того, щоб перемогти поганих хлопців. Їхній час настав.

Резніков подякував своїм колегам — главі Пентагону Ллойду Остіну, міністру оборону Британії Бену Воллесу, главі Міноборони Нідерландів Кайсі Оллонгрен, міністрам оборони Бельгії Людивін Дедондер та Данії Трольсу Лунду Пульсену.

Він перепостив своє передноворічне повідомлення , де просив у Санта Клауса більше «важливих подарунків» для України наступного року для протистояння російській агресії. Тоді він зазначив, що «подарунки» у вигляді сучасного західного озброєння будуть «дуже доречними і своєчасними».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top