Новини

Байден заявив про плани США та союзників навчати українських льотчиків на F-16

Зеленський про літаки F-16: «Ми вдячні США»

Американський лідер Джо Байден на особистій зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським повідомив про плани США почати підготовку українських пілотів на винищувачів четвертого покоління, у тому числі на F-16.

Продовжуючи дану тему на прес-конференції, Джо Байден розповів, що група промислово розвинутих економік збирається «продовжувати надавати Україні гуманітарну допомогу та допомогу у сфері безпеки, щоб вона могла залишатися сильною стільки, скільки їй буде потрібно».

Сьогодні, за його словами, США «оголосили про наш останній транш артилерії, боєприпасів, протитанкової зброї та мостового обладнання, щоб допомогти Україні досягти успіху на полі бою».

За словами Байдена, у нього є «абсолютна впевненість», що Україна не використовуватиме F-16 для ударів по Росії

Звертаючись до ЗМІ наприкінці саміту G7 у Хіросімі, президент Джо Байден заявив, що отримав «категоричні запевнення» від Володимира Зеленського, що українські війська не використовуватимуть надані Заходом винищувачі F-16 для ударів по території Росії, однак вони можуть використовуватися «там, де знаходяться російські війська в Україні».

Цей крок Байдена також привітали Великобританія, Нідерланди, Бельгія та Данія.

Зеленський про літаки F-16: «Ми вдячні США»

З приводу отримання нових винищувачів F-16 від США та їхніх союзників Зеленський сказав: «Так, ми справді тривалий час працювали політично з нашими партнерами, щоб отримати бажаний результат щодо зміцнення нашого неба».

Зеленський зазначив, що для України важливо вже мати підготовку пілотів, щоб вони були «якомога досвідченими та більш навченими, з величезним досвідом, щоб зменшити цей процес підготовки» для нових літаків F-16.

Він додав, що поки не може сказати, скільки літаків отримає Україна. «Це не секрет. Я справді не знаю», — Зеленський.

Президент України сказав, що «дуже важко вирішити цю кризу, якщо ми самі», тому він «так радий» отримати підтримку від країн G7.

Щодо отримання зброї від інших держав, він сказав: «Так, я б дуже хотів цього. Я хотів би, щоб будь-які держави, які здатні надати нам допомогу, нам допомагали».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top