Наука та технології

OpenAI оновила чат-бот ChatGPT

ChatGPT

Компанія OpenAI оновила свій чат-бот на основі штучного інтелекту – ChatGPT. Тепер він став розумнішим і буде використовувати «більш розмовну» мову. 

У компанії повідомили, що оновлений GPT-4 Turbo має покращені можливості письма, математики, логічного мислення та кодування, передає AIN.UA. Він доступний він для всіх передплатників ChatGPT версій Plus, Team або Enterprise.

Нова модель має сучаснішу базу знань: її вчили на загальнодоступних даних до грудня 2023 року, на відміну від попередньої версії GPT-4 Turbo, яка закінчилася у квітні 2023 року. Ще одна перевага — збільшений розмір контексту з 50 сторінок до більш ніж 300 сторінок.

Раніше OpenAI дозволила використовувати чат-бот на основі штучного інтелекту ChatGPT без реєстрації. До того OpenAI представила новий інструмент для клонування голосу, Voice Engine, який зараз перебуває у стадії тестування й дозволяє клонувати голоси з 15-секундного аудіозразка.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top