Наука та технології

Microsoft випустила свій «ChatGPT» — Copilot

Copilot

Компанія Microsoft запустила спеціальний Android-додаток для помічника Copilot на штучному інтелекті – він безкоштовний для всіх і навіть не вимагає реєстрації. Версії для iOS поки немає, скоріш за все, її випустять трохи пізніше.

Чат-бот, що працює на тих же нейромережевих технологіях, що і ChatGPT, вміє вести бесіди в трьох різних стилях, шукати потрібну інформацію з посиланнями на джерела і генерувати картинки через DALL-Е 3.

При запуску Copilot з’являється вікно чату, в якому користувач може або ввести запит, або поспілкуватися з ШІ-помічником. Сервіс призначається також для допомоги в складанні листів, узагальненні складних і довгих текстів, багатомовного перекладу і багато чого іншого.

Наразі Copilot є повністю безкоштовним, тоді як OpenAI за доступ до останньої моделі GPT-4 в рамках ChatGPT просить оформити платну підписку за $20 на місяць. Водночас спілкуватися з Copilot можна без авторизації в Microsoft Account,

Зазначається, що в наступному році застосунки на базі штучного інтелекту можуть стати ключовою фішкою в мобільних пристроях. Наприклад, в так званих «розумних» смартфонах.

Copilot є головною альтернативою популярному чат-боту ChatGPT. На початку цього року Microsoft запустила технологію штучного інтелекту у своїй пошуковій системі Bing, додавши інтерфейс, подібний до ChatGPT, до результатів пошуку. А в грудні він був інтегрований у Windows 10.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top