Наука та технології

Компанія OpenAI розпочала навчання нової ШІ-моделі

ChatGPT

Американська OpenAI, розробник чат-бота ChatGPT, нещодавно розпочала навчання нової моделі штучного інтелекту (ШІ), йдеться в її повідомленні.

Компанія очікує, що «результуючі системи виведуть нас на новий рівень можливостей» на шляху до універсального ШІ.

У квітні Financial Times писала, що OpenAI наближається до випуску нової ШІ-моделі, яка буде здатна міркувати і планувати. Ця здатність — важливий елемент у контексті розробки ШІ, зазначала газета.

Повідомлялося, що модель називатиметься GPT-5.

Водночас компанія заснувала комітет із безпеки, який даватиме рекомендації раді директорів щодо критично важливих рішень стосовно її проєктів і діяльності в цій сфері.

У найближчі 90 днів він оцінюватиме процеси OpenAI і вжиті нею заходи захисту, після чого компанія опублікує інформацію про прийняті до виконання рекомендації.

«Ми пишаємося тим, що розробляємо і випускаємо моделі, які є лідерами в галузі як з погляду умінь, так і з погляду безпеки, але водночас вітаємо активне обговорення в цей важливий момент», — ідеться в її повідомленні.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top