Наука та технології

Маск подав до суду на розробників ChatGPT

ChatGPT

Мільярдер Ілон Маск подав до суду на компанію-розробника ChatGPT OpenAI та її генерального директора Сема Альтмана. Про це повідомляє Reuters.

Як відзначає видання, Маск подав до суду через те, що OpenAI й Сем Альтман відмовились від початкової місії компанії — «розробляти штучний інтелект на благо людства, а не заради прибутку.».

У позові йдеться про те, що Альтман й співзасновник компанії Грег Брокман спочатку звернулись до Маска з пропозицією створити некомерційну компанію з відкритим вихідним кодом. Порушивши контракт, як відзначають адвокати мільярдера, компанія зосередилась на заробітку грошей й тримала дизайн GPT-4, своєї найдосконалішої моделі штучного інтелекту, «в повному секреті».

Reuters додає, що Маск став співзасновником OpenAI у 2015 році, але вийшов з ради директорів у 2018 році. Також минулого року був звільнений й Альтман, втім, вже через кілька днів він повернувся до компанії з новим складом правління.

«Він (Маск, — ред.) звернувся до суду з проханням зобов’язати OpenAI зробити свої дослідження і технології загальнодоступними і заборонити стартапу використовувати свої активи, в тому числі найсучаснішу модель ШІ GPT-4, для отримання фінансової вигоди Microsoft або будь-якої іншої особи», — пише видання.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top