Наука та технології

Ілон Маск анонсував запуск своєї моделі штучного інтелекту Grok

Вона стане доступною для всіх передплатників X Premium+

Ілон Маск оголосив, що запустить чат-бот Grok на основі штучного інтелекту. Він буде доступний для користувачів соцмережі X, але лише у преміальній версії. Про це повідомив Ілон Маск у Twitter (X).

Відомо, що передплатники нещодавно запущеного X Premium Plus, який коштує 16 доларів на місяць, отримають доступ до Grok. Крім цього, вони не бачитимуть реклами.

«Коли вийде рання бета-версія моделі, вона стане доступною для всіх передплатників X Premium+», — йдеться у повідомленні.

За словами Маска, головна перевага Grok — доступ до даних X у реальному часі. Він додав, що чат-бот також «полюбляє сарказм» і матиме «трохи гумору» у своїх відповідях.

Чат-бот Grok буде схожий на подібні моделі на основі штучного інтелекту, наприклад, ChatGPT від OpenAI чи Bard від Google.

«Grok – це штучний інтелект, створений за зразком «Путівника автостопом по галактиці», який дає відповіді майже на все, і що набагато складніше навіть підказує, які питання поставити!

Grok розроблений, щоб відповідати на запитання з дотепністю та має бунтарську жилку, тому, будь ласка, не використовуйте його, якщо ви ненавидите гумор!

Унікальною та фундаментальною перевагою Grok є те, що у нього є знання про світ у реальному часі через платформу Х. Він також відповість на гострі питання, які відхиляють більшість інших систем ІІ.

Grok все ще дуже рання бета-версія продукту – найкраще, що ми могли зробити за 2 місяці навчання – і чекайте, що з кожним тижнем він швидко покращуватиметься з вашою допомогою», — розповів Маск.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top