Економіка

Палата представників Конгресу США схвалила тимчасовий бюджет

Без грошей на допомогу Україні та Ізраїлю

Палата представників США ухвалила бюджет уряду на два місяці. Однак у документі не передбачено грошей на підтримку України та Ізраїлю.

Палата представників США на черговому засіданні ухвалила бюджет фінансування уряду на два місяці без допомоги України. Ініціативу висунув речник Палати Майк Джонсон. Про це йдеться на сайті американського парламенту.

Законопроект підтримали 336 конгресменів, проти виступили 95. Документ передбачає продовження фінансування уряду США після 17 листопада, коли спливає термін дії попереднього тимчасового бюджету. Таким чином, американський уряд матиме кошти до 19 січня.

Лідер більшості Демократичної партії в Сенаті Чак Шумер повідомив, що об’єднаний пакет, який містить допомогу Ізраїлю, Україні, Тайваню та кордону, буде розглянутий палатою після Дня подяки (23 листопада), коли сенатори від обох партій ведуть переговори щодо прикордонної політики.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top