Море та порти

Правоохоронці затримали директора морського підприємства за ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі

Детективи Бюро економічної безпеки України (БЕБ) спільно з оперативниками Одеського прикордонного загону викрили керівництво підприємства, яке надає послуги у сфері обслуговування водного транспорту в портах, в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах. Директору оголосили про підозру.

Про це повідомили у пресслужбі Бюро економічної безпеки.

Підприємство у період з 2021 по 2023 роки уникало сплати податків до державного бюджету у повному обсязі. У БЕБ не озвучили назву компанії, але за інформацією «ElitExpert», йдеться про ТОВ «Краншип» групи компаній «Трансшип» Андрія Іванова.

БЕБ встановило, що директор компанії передавав морське судно у платне користування іншим товариствам, не сплачуючи податки з отриманої орендної плати. Такі дії здійснювалися всупереч законодавчим обмеженням, і до бюджету не надійшли близько 8,6 млн гривень податків.

Під час обшуків у офісному приміщенні компанії правоохоронці виявили документи фінансово-господарської діяльності, що підтверджують їх незаконну діяльність. Наразі детективи БЕБ повідомили директору підприємства про підозру в умисному ухиленні від сплати податків за ч. 3 ст. 212 КК України. Досудове розслідування триває.

Зазначимо, що обшуки БЕБ та відкриття кримінального провадження підтвердили факти щодо компанії «Краншип» Андрія Іванова, які були виявлені розслідувачами ElitExpert в низці матеріалов, присвячених ситуації в морскому порту «Усть-Дунайськ».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top