Кріпто

Біткоїн вперше за півтора року пробив позначку $41 000

Криптовалюта біткоїн досягла максимуму за півтора роки

Біткойн вперше цього року подолав позначку 40 тисяч доларів. Криптовалюта дорожчає на тлі ентузіазму щодо зниження відсоткових ставок у США, а також на тлі того, що трейдери очікують якнайшвидшого схвалення біткойнів-фондів, що торгуються на фондовому ринку. Про це пише Bloomberg.

Токен зріс на цілих 5,1% до 41 746 дол, і станом на ранок 4 грудня у Лондоні він трохи не досяг цієї позначки, підскочивши в 2023 році до 152%. Останній раз біткойн був на таких рівнях у квітні 2022 року, до обвалу стейблкойну TerraUSD , який спричинив розгром цифрових активів на 2 трильйони доларів.

Також менші токени, такі як Ether і Dogecoin, також піднялися. Коефіцієнт 100 найбільших криптовалют додав понад 4%.

«Інвестори все більше переконуються, що Федеральна резервна система покінчила з підвищенням процентних ставок у міру охолодження інфляції, зосереджуючись на ймовірному масштабі скорочення базових витрат на запозичення наступного року», – йдеться в повідомленні. 

За рік біткойн виріс більш ніж удвічі, оскільки він втратив депресивний стан так званої «криптозими», що послідувала за скандалами, включаючи аварію біржі FTX минулого року.

Більш ризиковані інвестиції та інші активи, чутливі до відсоткових ставок, такі як золото, також сильно зросли за останні кілька тижнів, оскільки ринки роблять ставку на те, що Федеральна резервна система США перестала підвищувати ставки і почне знижувати їх на початку 2023 року.

Крім того, криптоіндустрія також очікує результатів заявок від таких компаній, як BlackRock, на створення перших спотових криптовалютних ETF — біржових фондів, ціна яких буде прив’язана до біткоїна.

«Біткойн продовжує підтримуватися оптимізмом щодо схвалення SEC для ETF і зниження ставки ФРС у 2024 році», — написав у примітці Тоні Сикамор, ринковий аналітик IG Australia Pty.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top