Волонтерство

«Шляхетна справа»: два роки допомоги військовим та цивільним

Одним з учасників Першого закритого благодійного аукціону «Волонтерський оберіг» став широко відомий в Одесі БФ “Шляхетна справа”. 

Історія діяльності БФ «Шляхетна справа» починається з перших днів повномасштабної війни. Фонд активно та системно допомагає мешканцям Одещини, Миколаївщини, Донеччини, а також цивільним та військовим на Херсонщині…  

Продуктові набори, товари першої необхідності, елементарна увага … Від Бессарабії до херсонських степів допомогу  від «Шляхетної справи» отримали тисячі українців, серед яких – мешканці деокупованих територій, ВПО, родини, які опинилися у складних обставинах, багатодітні, родини захисників України.

Місією фонду є позитивні зміни в соціальній сфері: благодійники займаються допомогою захисникам України, адресною допомогою мешканцям Одещини, побудовою капсульних будинків, впровадженням проектів і залученням міжнародних фондів до співпраці. 

Окремо фокус «Шляхетної справи» спрямований на медичну галузь, тому що медики  — одні з героїв сьогодення. Работа фонду сприяє поліпшенню умов праці медперсоналу та перебуванню пацієнтів у лікарнях Одещини.

Крім того, Фонд опікується дітьми військовослужбовців – тих, хто віддав життя, боронячи Україну від російської навали, і тих, хто сьогодні на фронті виборює нашу Перемогу. Постійно організовуються яскраві святкові заходи, а їх чудово доповнюють подарунки для дітей.

Звісно, що від Фонду постійно йде допомога і на передову  — це тактичні рукавиці, хімічні «грілки», термобілизна, «кікімори», дрони, теплі речі, продукти. Також «Шляхетна справа» передає хлопцям автівки – нещодавно передали черговий пікап для військових. Команда волонтерів робить все, щоб військові отримали необхідне. 

БФ «Шляхетна справа» активно співпрацює з бізнесом та міжнародними організаціями-донорами, продовжує розвиватися та зосереджений на подальшій роботі.  Самовіддані та стійкі волонтери мають волю та знаходять ресурси, аби  допомагати українцям, наближаючи Перемогу та забезпечуючи надійний тил військовим.  

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top