Волонтерство

Одеські «технарі» допомогають захищати небо України

Одним з учасників Першого закритого благодійного аукціону «Волонтерський оберіг» була волонтерська конструкторська група “Технарі”, що входить до спільноти “Оборона Одеси 2.0”. 

Конструкторська група “Технарі” стоїть пліч-о-пліч з захисниками неба України, які невпинно збивають ворожі ракети та дрони.

З перших днів війни “Технарі” зосередились на забезпеченні потреб протиповітряної оборони.  Співпраця з дівізіоном ППО стала одним із яскравих прикладів їхньої роботи. До повномасштабного вторгнення, волонтери були невідомі цій сфері, але зараз їх вклад — незамінний.

“Технарі” підвищують ефективність ППО півдня країни своїми розробками — від модифікованих прожекторів з тепловізорами до мобільного додатку “єППО”, що дозволяє в реальному часі передавати дані про ворожі цілі.

Наразі група активно працює над забезпеченням потреб протиповітряної оборони. 

Для ефективної роботи групи потрібна підтримка — тому разом ми зможемо забезпечити безпеку нашого неба та захистити Одесу від ворожих атак.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top