Події

РФ завдала масованого удару по Україні — без електрики 700 тисяч споживачів, постраждала Дніпровська ГЕС

По всій території країни майже 4 години тривала повітряна тривога.

Уночі 22 березня росіяни запустили «Шахеди» та крилаті ракети «Кінжал» по Україні, по всій території країни майже 4 години тривала повітряна тривога.

На Харків було спрямовано біля 15 ракет вибухів. У місцях деяких «прильотів» спалахнули пожежі. Росіяни цілили по енергетичній структурі − місто повністю залишилось без світла.

По Запоріжжю росіяни завдали 8 ракетних ударів. Голова Запорізької ОВА Іван Федоров повідомив, що уражені об’єкти інфраструктури та постраждали цивільні будинки. По Дніпровській ГЕС було два прямі влучання, ГЕС-2 у критичному стані і невідомо, як вона зможе працювати. Наразі рятувальники гасять пожежу на станції, але загрози прориву дамби немає

Є влучання і в об’єкти критичної інфраструктури у Кривому Розі. Поцілили окупанти також в об’єкт критичної інфраструктури у Вінницькій області та в обʼєкт енергетичної інфраструктури у Львівській області.

У місті Хмельницький дві людини загинули і восьмеро дістали поранення.

Міністр енергетики Герман Галущенко заявив, що атака росіян вночі 22 березня була націлена на українську енергетику і стала наймасштабнішою за останній час.

В результаті масованого удару по енергосистемі в України тимчасово без світла залишилися 700 тисяч споживачів

Найважча ситуація у Дніпропетровській області. Там без світла лишаються мешканці міст Кам’янське, Кривий Ріг і Павлоград.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top