Волонтерство

Михайло Поживанов: на Одещині переселенців селитимуть в швидкозбірні будинки

В Одеському регіоні переселенців селитимуть у житлові будинки-контейнери, що швидко збираються. Про це розповів голова одеської міськорганізації «Батьківщина», доктор технічних наук, професор Михайло Поживанов, який особисто домовився з керівництвом угорської компанії «Continest» щодо постачання таких будинків до Одещини.

На цьому тижні Михайло Поживанов побував на виробництві в Угорщині, де ознайомився з процесом виготовлення та транспортування цих контейнерів.

«На зустрічі з керівництвом компанії Continest більш предметно обговорили питання постачання та спільного фінансування закупівлі контейнерів для переселенців Одеської області. Близько 75% коштів для проекту у нас вже зібрано», — розповів він.

Політик додав, що розробка та виробництво контейнерів Continest відбувається в Угорщині з 2017 року. Вони легко та швидко встановлюються і їх зручно перевозити — на стандартній вантажівці розміщується до 6 одиниць, також вони є екологічно чистими та безпечними при експлуатації.

«Перші такі контейнери для сімей біженців були поставлені компанією Continest ще навесні в Закарпатську область та місто Буча на Київщині. Наразі наш Благодійний фонд «Рідний Берег» працює над тим, щоб таке тимчасове житло отримала й Одеська область», — резюмував політик.

В мерії Одеси вже пройшла зустріч Михайла Поживанова із заступником Одеського міського голови Сергієм Тетюхіним та представником компанії Сontines Крістіаном Даллосом.

В результаті були досягнуті попередні домовленості по придбанню такого житла для вимушених переселенців, а керівництво Одеської міськради зайнялось питаннями пошуку майданчика для розміщення швидкозбірних контейнерів та облаштування інфраструктури.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top