Новини

США та Південна Корея розпочали спільні військові навчання Ulchi Freedom Shield

Спільні військові навчання, найбільші за останні роки, Південної Кореї та Сполучених Штатів «Щит свободи Ульчі» стартували в понеділок, 22 серпня.

Навчання триватимуть до 1 вересня.

Навчання є мірою підвищення готовності на тлі загрози з боку Північної Кореї, яка цього року демонструє рекордні темпи ракетних випробувань і неодноразово загрожувала Сеулу та Вашингтону.

Минулого тижня КНДР провела випробування двох крилатих ракет, а з початку року — вже понад 30, у тому числі вперше за п’ять років випробувала міжконтинентальні балістичні ракети.

Навчання Ulchi Freedom Shield передбачають маневри за участю тисяч військових із залученням важкої техніки, флоту та авіації. Як уточнює південнокорейське Yonhap, навчання будуть складатися з двох частин: перший блок включає маневри з відображення атак Північної Кореї і захисту великої частини Сеула, другий – контратакуючі операції.

Військові відпрацюють різні сценарії у 13 програмах підготовки, у тому числі пошук саморобних вибухових пристроїв на АЕС, пожежа на заводі напівпровідників, виведення з ладу банківської системи, тероризм в аеропортах та атаки безпілотників.

Паралельно Південна Корея проводить чотириденну програму підготовки цивільного захисту населення

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top