Новини

В Одесі відбувся жіночий фестиваль ANIMA: більше 50 спікерів та 1500 відвідувачів

ANIMA

Минулих вихідних, 20 та 21 квітня, в Одесі відбувся масштабний жіночий фестиваль ANIMA, що зібрав півтори тисячі сучасних жінок України, які прагнуть розвиватися, надихатися та змінюватися.

Протягом двох днів виступили більше 50-ти відомих спікерів, пройшли майстер-класи від провідних експертів та трансформаційні ігри для кращого пізнання себе.

ANIMA
ANIMA
ANIMA

За словами франчайзі ANIMA Одеса Карини Чебан, головна ціль заходу – поділитись унікальними знаннями від провідних експертів зі всієї України та розширити своє коло подруг і бізнес-партнерів.

ANIMA

«ANIMA дає можливість нашим жінкам познайомитись з провідними спеціалістами в бізнесі, відносинах, здоров’ї та інших сферах життя. Збагатити свій досвід і коло знайомств, обмінюючись ідеями з однодумцями, та зарядитися потужною жіночою енергією і отримати новий імпульс для особистісного зростання», — зазначила Карина Чебан.

Інформаційний партнер заходу «ElitExpert» побував на фестивалі ANIMA та зібрав кращі теми і коментарі спікерів.

«Щаслива за власним бажанням»

Про побудову себе та свого бізнесу з темою «Щаслива за власним бажанням» розповіла Рита Гриценко, що є засновницею успішного агентства нерухомості в Одесі:

ANIMA

«Кожна жінка народжена для щасливого життя, кожна жінка є брендом і головне знайти свій шлях та своє призначення. Багато жінок стикаються з проблемою, коли ти багато працюєш, а гроші не заробляються у твоїй сфері. Тому важливо бути лояльним до професії та чітко зрозуміти, що саме твоє. Це вже мій четвертий виступ-презентація, тому що я вирішила бути трохи більшою, ніж просто жінка підприємець і зараз я реалізовую себе як свій особистий бренд, подивимося, куди цей шлях мене виведе».

ANIMA
ANIMA

«Самопрезентація через соціальні мережі»

Майстер-перукар та власник салонного бізнесу Іван Врабій провів для учасників фестивалю майстер клас — «Самопрезентація через соціальні мережі», розкривши тонкощі успішної роботи в соцмережах.

ANIMA

«Самопрезентація через соціальні мережі відкриває ефективні методи підвищення конкурентоспроможності та успішного просування бізнесу. Головне — це правильно використовувати інструменти для підвищення ефективності продажів та тренди у соціальних мережах. Моя мета — допомогти створити особисту стратегію просування, аналізуючи сильні та слабкі сторони і навчити ефективно використовувати можливості офлайн заходів».

ANIMA
ANIMA

«Книга – як спосіб пережити розлучення і не тільки»

Письменник, кінопродюсер, топ-менеджер Одеської Кіностудії Андрій Осіпов провів майстер клас «Книга – як спосіб пережити розлучення і не тільки».

ANIMA
ANIMA
ANIMA

«Арттерапія – це дієвий спосіб пережити психологічно важкий стан, що супроводжує майже усі розлучення. Своєю книгою я хочу дати людям ще один інструмент подолання душевних страждань. Сьогодні я розповів про арт-терапію, як це працює у моменти особистої кризи. Крім того, в наш час розлучення сімей стало повсякденністю і до нього зараз вже по-іншому ставляться і чоловіки і жінки. Ми переходимо у нову стадію розвитку суспільства. Якщо раніше це була трагедія, то зараз є жінки, яким лише 19 років, а вона вже встигла розлучитися. На мій погляд, це пов’язано зі свободою жінки як в особистому, так і в економічному плані. Згодом відношення до одруження та його розірвання зміниться, і вони не викликатимуть таких трагедій як раніше».

ANIMA

«Про що не говорять із чоловіком»

Андрій Корольчук, магістр психології та психотерапевт з 12-річним стажем у своєму майстер класі «Про що не говорять із чоловіком», розкрив важливі аспекти взаємодії та відкритості у шлюбі, табуйовані теми, про які не говорять та запитання, яких уникають.

ANIMA
ANIMA
ANIMA

«Найбільші складнощі у людей в відносинах завжди в тому, про що вони не говорять і тримають у собі. Потрібно завжди говорити, навіть про складні, але дуже важливі речі – навіть якщо боляче та страшно. Про закоханість, про зради, про довіру та бажання, про пристрасть і про те, про що іноді дуже соромно зізнатися партнеру. Іноді треба сказати, наприклад, що я боюся твоєї агресії, боюся просити тебе. Щоб це вирішити – людям потрібно розвивати свою чутливість. Будь-яка практика, яка дозволяє розвивати свою емоційну чутливість, необхідна для людини, тому що з емоціями нас працювати ніхто не вчить».

ANIMA

«Розлучитись не можна залишитись»

Тихонов Євген, член всесвітньої асоціації позитум терапевтів, випускник школи медіаторів емоційно-фокусованої терапії. У своєму майстер класі «Розлучитись не можна залишитись» розкрив важливість опрацювання внутрішніх проблем про розриві стосунків.

ANIMA

«Мої клієнти приходять до мене, не тільки з травматичними досвідами, але й з бажанням знайти підтримку в процесі розлучення. Я став для них не лише порадником, а й опорою, що їм потрібна в цей важкий час. Важливо не тримати все у собі, а звертатись до спеціалістів, зі страхом не потрібно жити, його можна і потрібно побороти».

ANIMA

«Сексуальна комунікація в парі»

Юлія Лічман, практикуюча дипломована психологиня та сексологиня розкрила важливі аспекти парних відносин, психології сексуальності та чоловічої психології.

ANIMA
ANIMA

«Мрій! Дій! Будь! Стань продюсером свого життя!»

Неля Шпильова, організаторка незабутніх подій, яка втілює ідеї в реальність.

ANIMA

«У майстер-класі «Мрій! Дій! Будь! Стань продюсером свого життя!» ми говорили про ключові аспекти самореалізації та досягнення успіху. Важливо ставити перед собою запитання, щоб чітко визначити свої цілі. Але ще важливіше — вміти подолати перешкоди на шляху до досягнення мети та бачити виклики і фіаско як можливості для зростання і розвитку».

ANIMA
ANIMA

«Масаж для коханих»

Майстер масажу та тілесний практик Нуне Магістеріум у своєму виступі акцентувала увагу слухачів на важливості тактильної вжаємодії у відносинах.

ANIMA

«Масаж для коханих є не лише пристрастю, але і важливим засобом спілкування та інтимного з’єднання для кожної пари. Ця практика має потужну силу відновлення і збудження. Вона не лише розслабляє, а й створює сприятливу атмосферу для взаємної прив’язності та емоційного зближення. Масаж для коханих може стати ключем до нових відчуттів і глибшого спілкування».

ANIMA
ANIMA
ANIMA

«Підтримка, яка зцілює горе»

Майя Грінько, екстремальна психологиня, керівниця психологічної служби ГУ ДСНС України в Одеській області (2015-2023), автор і викладач спільного курсу «ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ ТА ЇХНІМ БЛИЗЬКИМ».

ANIMA

«Українці зараз переживають складні часи, повні болю та втрат. Важливо пам’ятати, що підтримка від близьких, друзів та колег може значно полегшити цей шлях. Мій семінар пропонує практичні поради та інструменти, які допоможуть кожному знаходити правильні слова та створювати цілюще середовище підтримки для тих, хто переживає горе. Не лякайтесь бути поруч і зробити правильні кроки, адже саме це може змінити життя та допомогти піднятися зі своїх найважчих моментів».

«Як «змусити» Ваші гроші працювати?»

Фінансовий наставник, підприємець та інвестор Олександр Чедрик у своїй презентації розкрив важливі моменти фінансової незалежності та ефективного інвестування.

ANIMA
ANIMA

«Фінансова незалежність — це не лише мрія, але й реальна можливість для кожного з нас. Як створити стабільний пасивний дохід, щоб ваші гроші працювали на вас, незалежно від вашої участі. Робота фінансового ринку та різноманітні інвестиційні інструменти — ці та інші теми були розкриті на майстер-класі».

«ДНК СТИЛЮ. Як знайти свою індивідуальність.»

Алла Лісогор, дизайнер-стиліст з 2010 року, член International Federation of Image Consultants, викладач напрямку «Дизайн одягу» та «Стилістика і Психологія стилю».

ANIMA
ANIMA

«Одяг — це не лише зовнішній образ, але і спосіб виразити себе. Наш стиль говорить про нас багато, він є своєрідним кодом, який інформує навколишніх про нашу особистість та смак. Важливо навчитись розкривати свою індивідуальність через одяг та уникати штампів. Створення образу, що відображає нашу унікальність та відповідає вашій особистій — важлива складова успіху жінки».

ANIMA
ANIMA
ANIMA

«5 неочікуваних причин відмови від успіху або САМОСАБОТАЖ!»

Єва Поплавська, транзактний аналітик, кандидат психологічних наук, засновник Інституту глибинної психології і методів психокорекції.

ANIMA

«Самосаботаж може бути невидимим ворогом нашого успіху, і він часто діє без нашого усвідомлення. У майстер-класі я розкрила п’ять неочікуваних причин, що стоять за цим явищем. Це підсвідомі механізми, які мешкають у нас і перешкоджають досягненню мети. Важливо розібратися у них, щоб змінити своє життя на краще».

«Як відкрити власну справу у Європі та гідно заробляти вже зараз»

Тетяна Трандасір, юрист та фінансовий консультант МВА.

На майстер класі вона розповіла про професію фінансового радника та можливості легального і гідного заробітку разом з міжнародним холдингом, що покриває 16 країн Європи.

ANIMA

«Вивчити навички консультування зі створення індивідуальних фінансових концепцій і вміння користуватися продуктами фінансових установ — це не лише шлях до фінансової незалежності, але й ключ до успішної майбутньої кар’єри. Застосування фінансової грамотності на реальних сценаріях дозволяє нам зробити обґрунтовані рішення щодо наших фінансів».

«Емоційна рівновага. Ефірні масла як ключі до гармонії та балансу»

Анна Малахова, лікар з 12-річнім досвідом, сертифікований ароматерапевт.

ANIMA

«Ефірні олії — це справжня скарбниця для здоров’я та благополуччя. Їх користь охоплює не тільки емоційний та фізичний стан, а також допомагають при стресі. Не забудьте про створення домашньої ефірної аптечки — це медицина нового покоління, яка забезпечить підтримку імунітету всієї вашої сім’ї».

ANIMA

Співвласниця міжнародного жіночого фестивалю ANIMA Наталія Лебедєва, підводячи підсумки заходу, зазначила, що за багато років ANIMA стала справжнім епіцентром професіоналізму та єдності, де кожна учасниця відчуває силу спільності.

ANIMA

«Це найкраще місце для зустрічі з сучасними жінками, які ділять спільні цінності та цікавості. Я не можу не погодитись з тим, що варто лише один раз побувати там, щоб відчути «душу» цього фестивалю. Щира подяка гостям та спікерам за те, що кожна деталь була наповнена любов’ю та душевністю, адже саме у скрутні часи такі події стають квантовим переходом до нового рівня наших можливостей та цінностей».

ANIMA
ANIMA
Анна Володіна, майстер клас «Через Жіночність та Сексуальність — до благополуччя та достатку»
ANIMA
ANIMA
ANIMA
Валентина Менюк, розстановчий майстер клас «Де починається любов»
ANIMA
ANIMA
ANIMA
Тамара Жукова, майстер клас «Як відкрити енергію масштабу і почати проявляти себе»
ANIMA
ANIMA
ANIMA
Вероніка Задорожна, майстер клас «Для чого ми зустрілись?»
ANIMA
ANIMA
ANIMA
Оксана Плахотка, майстер клас «Еволюція мети: Від мрії до реалізації»
ANIMA
ANIMA

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top