Волонтерство

БФ “Платинум Добро”: разом до перемоги

platinumdobro9

14 березня в Україні відзначається День добровольця. Це дуже важливе свято, яке створене для того, щоб завжди пам’ятати, через що доводиться зараз проходити нашій країні. Крім того, добровольцями є й українські волонтери, які всебічно допомагають військовим боротися з агресором.

Один із найбільших благодійних фондів на півдні України — є БФ “Людська довіра Платинум Добро Україна”. Команда фонду з перших днів війни надає благодійну допомогу захисникам нашої держави, вимушеним переселенцям та всім українцям, хто потребує підтримки у цей скрутний час. Зазначимо, що влітку минулого року Фонд увійшов до списку найкращих волонтерських організацій Одеського регіону, який був сформований рейтинговим агентством “ElitExpert”.

Наразі у Фонді працює 87 волонтерів, більшість із яких — переселенці, котрі з власного досвіду знають, що таке жити під постійними ворожими обстрілами.

За минулий рік війни, команда Благодійного фонду «Людська Довіра Платинум Добро Україна» працювала та надавала допомогу людям в 19 областях та 170 установах по всій країні, видано більше 40 тисяч дитячих наборів. Загалом за 2022 рік вдалось допомогти більш ніж 25 тисячам родин. Тим більш, що і зараз волонтери не зупиняються та продовжують щодня працювати і надавати допомогу сотням родин, які приходять до фонду в Одесі та у його філії в області.

Також благодійники приймали участь в евакуації та розміщенні людей з Маріуполя, Бучі, Запоріжжя, Вінниці, Миколаєва та Херсону. 

platinumdobro

Основна місія Фонду — відродити віру, що добро існує, а людське життя найважливіша цінність. Крім того, благодійники підтримують воїнів, що захищають нашу країну в самому пеклі фронту, а також допомагають родинам загиблих військовослужбовців.

Команда Фонду допомогала оборонцям Бучі та Ірпеня, захисникам на Миколаївщині та Херсонщині, в серпні відправила карету швидкої допомоги захисникам “Азовсталі”. Також в організацію «Червоного хреста» в місті Очаків було доставлено фондом 240 коробок ліків, завдяки чому вдалося врятувати більше сотні людських життів.

Наразі військові частини на першої лінії оборони щомісяця отримують автівки від фонду Платинум Добро, які потрібні для виконання бойових завдань. Тільки в березні було передано дві автівки для ЗСУ на Бахмутський напрямок.

platinumdobro1

Як зазначив Марко Ткачук, гендиректор компанії IDS Ukraine, що володіє торгівельною маркою “Моршинська” — “хлопці та дівчата з “Платинум Добро”, ризикуючи життям, возили воду та продукти до інших міст, в першу чергу у фронтові Миколаїв, Херсон та Запоріжжя. На власному транспорті вони доставили понад 100 тон питної води людям, які потерпали від відсутності водопроводу”.

Також волонтери продовжують надавати допомогу багатьом ОТГ на Одещині, куди, рятуючись від війни, переїхало багато переселенців, а ще —  родильним домам, службам соціального захисту, інтернатам для дітей тощо. За останні місяці команда фонду кілька разів побувала біля прифронтової зони, а численну допомогу отримали сотні мешканців нещодавно звільнених сіл та містечок Півдня України, включаючи Херсон, де дорослі й діти зі сльозами на очах зустрічали українських військових та волонтерів.

platinumdobro2
platinumdobro9

У свою чергу ця шляхетна робота була гідно оцінена вищим керівництвом держави. Днями Фонд отримав чергову нагороду від міністра оборони України Олексія Резнікова — медаль “За сприяння Збройним силам України”. Нагородою була вшанована волонтерка фонду Світлана Приходько. Як зазначено в Статуті медалі, вона присуджується “за значний особистий внесок та надання всебічної допомоги ЗСУ та підтриманні бойового духу захисників державного суверенітету”.

platinumdobro4

Крім того, у скарбничці фонду ще кілька вагомих відзнак. Одна з них — це нагорода від Головнокомандувача Збройних Сил генерала Валерія Залужного керівнику та волонтерам фонду, які допомагають українським воїнам наближати перемогу. Почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України отримала керівник фонду Анжеліка Романчикова.

“Ви завжди поруч. Ми постійно відчуваємо вашу турботу і підтримку. Волонтери і військові — це нерозривний, фактично родинний, зв’язок”, — наголосив тоді легендарний генерал.

platinumdobro5

Також Благодійний фонд “Людська довіра Платинум Добро Україна” неодноразово був відзначений Почесними грамотами від усіх гілок влади — починаючи з керівництва райрад Херсона й очільниками територіальних громад Одещини та закінчуючи командуванням військових частин та з’єднань — за допомогу захисникам України, переселенцям та всім нужденним.

platinumdobro6
platinumdobro7
platinumdobro7
platinumdobro9
platinumdobro7
platinumdobro7

У найближчих планах Благодійного Фонду — допомога дітям із родин ВПО, які приїхали з місць бойових дій і зараз знаходяться в Одесі, під опікою фонду. Вже у квітні 2023 року буде впроваджена програма психологічної реабілітації під назвою “Відродження дитинства”.

Крім того, волонтери у супроводі професійних психологів будуть вивозити дітей, що залишились без одного з батьків через війну, на реабілітацію в Карпати — цей проект має назву “Українські Фенікси”.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top