Розслідування

НАБУ затримало голову Тернопільської облради на хабарі

Михайло Головко

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура затримали голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка на отриманні хабара в 1,8 млн грн — повідомляє пресслужба НАБУ.

За даними слідства, затримані вимагали майже 1,8 млн грн у власника підприємства за підписання актів виконаних робіт з будівництва та ремонту інфраструктурних об’єктів комунальним підприємством Тернопільської обласної ради.

Також за ці кошти корупціонери обіцяли погасити борг Тернопільської ОВА перед ТОВ, за роботи, які вже виконані та прийняті в 2022 році. Сума неправомірної вигоди становила 5-10% «відкату» за повернення заборгованості за виконані роботи.

Не дивлячись на те, що підприємець займався волонтерською діяльністю та допомагав армії, можновладці все одно вимагали виплатити хабар.

Після передачі третього траншу у розмірі понад 600 тис. грн голову Тернопільської обласної ради Михайла Головка та двох заступників голови Тернопільської ОВА Ігоря Дем’янчука та Ігоря Гайдука затримали «на гарячому».

Михайло Головко
Михайло Головко
Михайло Головко
Михайло Головко

Вирішується питання про повідомлення про підозру. Попередня кваліфікація – ч. 4 ст. 368 КК України. Розслідування цих фактів НАБУ і САП розпочали за заявою громадянина, у якого затримані вимагали кошти.

Нагадємо, Михайло Головко, 40 років, з 2002 року член партії «Свобода» Олега Тягнибока. Очолював Тернопільську міську організацію партії.

Михайло Головко
Михайло Головко

Обирався депутатом Тернопільської міської ради в 2006 та 2010 роках від ВО «Свобода».

Народний депутат України 7-го та 8-го скликань.

Активний учасник Революції гідности. Комендант наметового містечка на вулиці Лютеранській.

До Дня Незалежности відкрив 35-метровий флагшток на Замковій горі в Кременці, для чого зруйнували частину фундаменту будинку XVI століття.

Отримав медаль «За жертовність і любов до України»

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top