Новини

Національна спілка журналістів України прокоментувала ситуацією з одеським виданням

Голова НСЖУ ТОМІЛЕНКО СЕРГІЙ

Національна спілка журналістів України занепокоєна ситуацією, яка склалася в Одесі, де журналістів видання «Думська» Олександра Гіманова і Віталія Пруса не допустили на сесію обласної ради, повідомляється на сайті НСЖУ.

За інформацією видання «Думська», їх журналістів не пустили за розпорядженням начальника юридичного управління ради Романа Лебедєва, в якого начебто виникли питання з приводу реєстрації видання.

Медійникам, яких не пропустили на сесію, не допомогло й посвідчення члена НСЖУ, хоча статус журналіста підтверджується членством у професійній або творчій спілці журналістів, а НСЖУ – найстаріша і найбільша організація працівників ЗМІ в Україні.

«Національна спілка журналістів України висловлює свою підтримку колегам із «Думської» та закликає працівників Одеської обласної ради суворо дотримуватися чинного законодавства й не допускати жодного обмеження передбачених законом прав журналістів«.

З квітня 2017 року Національну спілку журналістів України очолює Заслужений журналіст Сергій Томіленко.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top