Сьогодні у світі

Британія готується до раптового розпаду Росії — Times

Times

Члени уряду Великої Британії вважають, що після бунту керівника «Вагнеру» Євгенія Пригожина слід починати готуватися до сценарію несподіваного розпаду Росії, повідомляє видання The Times, посилаючись на свої джерела.

Як пише газета, ще на початку розв’язаної Росією повномасштабної війни у Британії припускали, що вона може закінчитися для Москви нестабільністю всередині країни. Проте «марш на Москву» Пригожина, і швидкість, з якою він розвивався, спонукали дипломатів вже готувати план дій на різні сценарії.

«Ми маємо чекати й дивитися, що буде далі. Це може бути лише перший розділ чогось нового», — сказав співрозмовник The Times.

Головний секретар скарбниці Сполученого Королівства Джон Глен назвав події останніх днів «внутрішньою справою» Росії. Водночас колишній військовий аташе Британії у Москві Джон Форман заявив, що успішне захоплення Пригожиним влади стало б «найгіршим сценарієм», назвавши його «фашистом», щодо якого не варто мати ілюзій.

«Ми думали, що все це буде відбуватися поступово. Такого несподіваного та швидкого «маршу на Москву» ніхто не чекав», — розповів Джон Форман, додавши, що західних дипломатів спантеличив темп розвитку подій.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top