Новини

Лукашенко привів армію у повну бойову готовність на тлі нещодавніх подій в РФ

На тлі військового заколоту в РФ самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддав наказ привести армію в повну бойову готовність.
Про це білоруський призедент сказав під час виступу у вівторок, 27 червня.

Лукашенку знову мерещиться загроза з боку Заходу. Він запевняє, що Білорусь має всі технічні можливості, щоб протистояти країнам-членам НАТО.

«Було боляче спостерігати за подіями, які відбувалися на півдні РФ. Не лише мені. Тому що батьківщина одна. Наше покоління проходить своє випробування на міцність. Нам випала місія зберегти мир, завойований мільйонами життя героїв, наших батьків і дідів. Ми повинні бути сильнішими за ту загрозу, яка знову нависає тінню над нашою землею. Мною було віддано всі розпорядження щодо приведення армії на повну бойову готовність», – сказав він.

Лукашенко додав, що білоруська опозиція на тлі подій у Росії нібито вже готова була реалізувати сценарій збройного заколоту, але «відбувся фальстарт».

«Наші втікачі-опозиціонери заметушилися. Прагнуть продемонструвати своїм кураторам наявність хоч якихось результатів. Встигли навіть опублікувати чергові заклики та плани. Мовляв, теж готові реалізувати черговий сценарій «збройного заколоту», – зазначив диктатор.

Що ще сказав Лукашенко:

• Наше покоління проходить випробування на міцність. Нам випала місія зберегти світ, завойований мільйонами життів героїв, наших батьків та дідів. Це означає тільки одне — ми повинні бути сильнішими за ту загрозу, яка знову нависає тінню над нашою землею.
• 30 років я готуюся до війни. Тому ми сьогодні живемо під мирним небом.
• Білорусь має технічні можливості, щоб протистояти загрозі із заходу.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top