Новини

Союзники просили Україну не бити по РФ під час заколоту — CNN

CNN назвав причину

Захід закликав Україну не завдавати ударів по території Росії під час заколоту приватної військової компанії «Вагнер», щоб «не провокувати ситуацію»

Про це пише CNN з посиланням на західного чиновника. За його словами, з українськими офіційними особами зв’язалися на різних рівнях, застерігаючи їх від використання хаосу в Росії для нанесення ударів. Вони побоювалися, що Москва могла запідозрити, що Україна та її партнери допомагають засновнику ЧВК Євгену Пригожину, а також зазіхають на російський суверенітет.

«Послання було не розгойдувати тут човен, це внутрішня справа Росії. Союзники попереджали українців не провокувати ситуацію. Використовуйте можливості на території України, але не втягуйтеся у внутрішні справи і не наносьте удари по наступальних військових об’єктах всередині Росії», — сказав чиновник.

Послання було поширене через міністрів закордонних справ, їхніх заступників та послів.

Він зазначив, що Захід не хотів підживлювати російський наратив про те, що це нібито була його ініціатива. «Це те, чого росіяни завжди хотіли, доводячи, що існують загрози суверенітету Росії», — додав він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top