Відеорепортаж

Через зупинку ЗАЕС у ставці-охолоджувачі почався мор риби (ВІДЕО)

Це призвело до масового вимирання риби у ставку

Наслідки злочинної діяльності окупантів на Запорізькій АЕС призводять до екологічної катастрофи. Як повідомляє Енергоатом, окупанти на ЗАЕС спровокували екологічну катастрофу. Їхні дії знищують важливу екологічну складову роботи станції.

«Внаслідок зупинки енергоблоків станції тепла вода не потрапляє до ставок-охолоджувачів ЗАЕС, внаслідок чого температура води впала до близько +13 градусів», — йдеться у повідомленні.

Це призвело до масового вимирання риби у ставку. Зараз ставок зариблений двома видами риб – тепловодною тілапією та азіатським сомом, які були завезені близько 25 років тому для забезпечення екологічної чистоти.

Риби виконують санітарну функцію, знищуючи зелені водорості і забезпечуючи чистоту охолоджувальних трубок конденсатора турбіни. За сприятливих умов, коли температура взимку ніколи не опускалася нижче +18 градусів, риба розмножувалася. берег викине близько тисячі тонн дохлої риби.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top