Новини

З 1 вересня в школах України будуть діяти три формати навчання

Ситуація з укриттями в школах

З 1 вересня в школах України діятимуть три формати навчання. В кожній області свій — в залежності від безпекової ситуації. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання.

«З боку ОВА має бути регулярний моніторинг безпекової ситуації в громадах. В залежності від рівня загроз будуть ухвалювати формат навчання — очний, онлайн чи змішаний», — зазначив він.

Шмигаль підкреслив, що там, де є загроза життю чи здоров’ю дітей, офлайн, тобто очного, навчання не буде.

«Місцева влада найкраще розуміє ситуацію в себе в громадах, а тому остаточні рішення про формат навчання будуть ухвалювати саме на місцях», — додав прем’єр.

Також Шмигаль розповів, що Кабінет міністрів ухвалив рішення запровадити нову форму навчання у дистанційних школах.

«Вводимо нову форму навчання у вибраних дистанційних школах у кожній області. Учні вивчатимуть український компонент шкільної програми. Це 6-8 годин на тиждень», – сказав він.

Решту предметів, за його словами, діти освоять у школах країн, де вони перебувають.

Ситуація з укриттями в школах

Наразі, за даними Шмигаля, 68% освітніх закладів мають укриття різного типу.

«Це дозволяє розмістити там 4,7 млн учнів та вчителів. Але цього недостатньо. Місцева влада повинна діяти активніше. Гроші на укриття Уряд виділив ще в квітні – 1,5 млрд грн», — зазначив він.

У 2023 році планується облаштування майже 1,5 тис. укриттів, загалом їх треба збудувати 5,4 тис. Всі вони мають відповідати критеріям надійності, безбар’єрності та енергоефективності.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top