Здоров'я

ВООЗ: Захворюваність на COVID-19 у світі за місяць зросла на 80%

ВООЗ розпочала спостереження за відносно новим варіантом коронавірусу

Число випадків захворювання на COVID-19 у всьому світі зросло на 80% за один місяць, — ВООЗ

«У всьому світі за останні 28 днів (з 10 липня по 6 серпня 2023 року) було зареєстровано майже 1,5 мільйона нових випадків захворювання на COVID-19 і більше 2500 смертей, що на 80% більше і на 57% менше відповідно в порівнянні з попередніми 28 днями», — йдеться у документі.

Загалом станом на 6 серпня 2023 року в усьому світі було зареєстровано понад 769 мільйонів підтверджених випадків та понад 6,9 мільйона смертей від коронавірусу.

Всесвітня організація охорони здоров’я розпочала спостереження за відносно новим варіантом коронавірусу. Він отримав назву EG.5 «Еріс».

Раніше ВООЗ попереджав про швидке поширення планети нового варіанту омікрон-штаму коронавірусу EG.5 «Еріс». ВООЗ віднесла цей варіант до категорії «що представляють інтерес».

«Еріс» продемонстрував підвищену поширеність та здатність вислизати від імунітету, але повідомлень про зміни тяжкості захворювання поки не було, кажуть у ВООЗ. Однак він може викликати зростання захворюваності та стати домінуючим у всьому світі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top