Новини

Вже сім країн Європи заборонили в’їзд авто на російських номерах

Норвегія запровадила заборону на в’їзд у країну автомобілів із російськими номерами з 3 жовтня.

«Норвегія солідарна з союзниками та однодумцями у протидії жорстокій агресивній війні з боку Росії», — заявила міністр закордонних справ Аннікен Хутфельдт, яку цитує Associated press.

Ці обмеження торкнуться легкових авто місткістю до дев’яти пасажирських місць. Водночас автобуси та мікроавтобуси з десятьма і більше місцями все ще зможуть перетинати кордон у Сторскогу, який залишається єдиним пунктом перетину кордону між Норвегією та Росією.

Уряд в Осло наголошує, що будуть зроблені винятки для дипломатичних транспортних засобів, для автомобілів, що належать норвезьким громадянам і членам їхніх сімей, які постійно проживають в Росії, а також для поїздок, необхідних з гуманітарних причин, таких як гостра хвороба, смерть або сімейні похорони.

Заборона на в’їзд авто з російськими номерами — що відомо
8 вересня Єврокомісія заявила, що у зв’язку з новини санкціями громадяни Російської Федерації не можуть ввозити на територію Євросоюзу автомобілі на російських номерах, ноутбуки, смартфони, косметику і ряд інших товарів.

Після цього в’їзд для авто з російськими номерами закрили Естонія, Латвія, Литва, Фінляндія та Польща.

Водночас німецька митниця почала вилучати при в’їзді в країну у росіян авто з номерами РФ ще 5 вересня через порушення закону Німеччини «про зовнішню торгівлю».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top