Новини

Лондон не планує відправляти своїх військових в Україну, — Сунак

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявив, що країна не планує зараз відправляти своїх військових інструкторів до України для навчання солдатів. Таким чином, він прокоментував заяву міністра оборони Великої Британії Гранта Шаппса щодо цієї теми.

За словами Сунака, його підлеглого неправильно зрозуміли. Про це пише Sky News.

«Я думаю, що про це було спотворено інформацію. Те, що міністр оборони говорив, – що цілком можливо одного разу в майбутньому ми проводитимемо частину цього навчання в Україні. Але це те, що стосується довгострокової перспективи, а не тут і зараз», – сказав Сунак.

Він також заперечив, що британські солдати можуть взяти безпосередню участь у бойових діях в Україні.

«Те, що ми робимо, — це навчання українців. Ми робимо це тут, у Великій Британії. Це те, чим усі мають пишатися, тому що це приносить величезні зміни», – каже Сунак.

Нагадаємо, новий міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс, який щойно повернувся з України, в інтерв’ю британській газеті сказав, що обговорював з керівництвом британської армії питання перенесення програми навчання українських солдатів безпосередньо в Україну.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top