Новини

Великий наступ Росії не почався, війна посилиться навесні, – Білий дім

Кірбі на брифінгу звернув увагу на останню масовану ракетну атаку по Україні

Російські окупанти ще не розпочала великого наступу в Україні, але з настанням весни бойові дії можуть посилитися. Про це заявив на брифінгу координатор Ради національної безпеки Білого дому зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі.

Підготовка до посилення війни — одна з причин, чому останніми тижнями Сполучені Штати та інші країни передають Україні пакети військової допомоги, додав Кірбі.

«Це можливості, що дозволяють ЗСУ боротися на відкритій місцевості. Допомога включає бронетанкові арсенали та артилерію. Все це потрібно для підготовки до того, що росіяни можуть запланувати на весну», — сказав координатор Ради.

Він зазначив, що Володимир Путін намагається скористатися зимою, щоб поповнити запаси, переозброїтися та відновити наступальні операції навесні.

«Ми віримо, що він [президент Росії Володимир Путін] спробує скористатися зимовими місяцями для поповнення запасів, переозброєння армії та відновить атаки навесні», — повідомив представник Білого дому.

Окупанти продовжують вести наступ у районі Донбасу, а бої навколо Бахмута залишаються запеклими.

Кірбі на брифінгу звернув увагу на останню масовану ракетну атаку по Україні 10 лютого.

«Як ми бачили за останні 12 годин, він [Путін] готовий продовжувати обстрілювати Україну крилатими ракетами, виводити з ладу громадянську інфраструктуру та намагатися ускладнити життя українцям», — підсумував він.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top