Новини

В Україні вже відремонтовано понад 50% атомних енергоблоків

Ремонтна кампанія йде за планом

Ремонтна кампанія української енергосистеми йде за планом: відремонтовано 5 атомних енергоблоків, ще 4 перебувають у ремонті, також полагоджено 62% енергоблоків ТЕС і 70% ТЕЦ. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, підбиваючи підсумки тижня у Facebook.

«Розуміємо високу ймовірність, що росіяни продовжать масштабні атаки на енергосистему. По АЕС: відремонтовано 5 атомних блоків, ще 4 у ремонті. По ТЕС: відремонтовано 62% енергоблоків від запланованих. По ТЕЦ: відремонтовано 70%», – написав премʼєр.

Крім того, відремонтовано та перебувають в ремонті 32 агрегати ГЕС. «Укренерго» на майже 80% відремонтувало магістральні мережі. Високовольтні підстанції вже відновлені до рівня довоєнного стану.

За словами Шмигаля, формується багаторівневий захист для енергетичних об’єктів.

Також було виділено 4,8 млрд грн  регіонам з Фонду ліквідації наслідків агресії. Кошти підуть на відновлення житлових будинків, закладів освіти, лікарень, об’єктів енергетики й водопостачання, будівництво укриттів. Всього мова йде про чергові 133 проекти. 

Також читайте: Наступна зима буде не менш складною, ніж попередня. До чого готуватися?

З 1 вересня в школах України будуть діяти три формати навчання

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top