Море та порти

Корабель Чорноморського флоту РФ зупинив судно, що прямувало до порту України

Після завершення роботи оглядової групи на борту «Сукра Окан» судно продовжило рух

Корабель Чорноморського флоту РФ влаштував провокацію із судном, яке прямувало до порту в Одеській області.

Про інцидент з судном вони заявили 13 серпня, та повідомили, що близько 6:40 у південно-західній частині Чорного моря патрульним кораблем Чорноморського флоту РФ «Василь Биков», який здійснював контроль судноплавства, було виявлено суховантажне судно «Сукра Окан» під прапором Республіки Палау, що прямував до українського порту в Ізмаїлі.

«На вимогу зупинки для огляду щодо перевезення заборонених вантажів капітан суховантажу не відреагував. Для примусової зупинки судна з російського бойового корабля відкрили попереджувальний вогонь з автоматичної стрілецької зброї. З метою огляду суховантажного судна з борту патрульного корабля було піднято гелікоптер Ка-29 з групою російських військовослужбовців», — йдеться у повідомленні.

За словами Міноборони Росії, після радіопереговорів судно зупинило хід, оглядова група висадилася на суховантажне судно.

Після завершення роботи оглядової групи на борту «Сукра Окан» судно продовжило рух до порту Ізмаїл.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top