Новини

Ця зима може буде ще складнішою, — Подоляк

До чого українцям готуватися цього опалювального сезону

Україна вже пережила вкрай складну зиму, під час якої Росія намагалась повністю занурити в нас холод та темряву. Наступна теж може бути нелегкою.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк відповідачи на запитання, чи буде майбутня зима важчою за попередню, відповів, що стан української енергосистеми зараз є набагато гіршим, ніж минулого року.
Про це він заявив в інтерв’ю 24 каналу.

За словами Подоляка, «стартові позиції» України цієї зими будуть набагато гіршими, ніж минулого року, тому що тоді енергетична система була повноцінною та збалансованою, а також стабільно працювала десятки років.

Він зазначив, що ситуацію ускладнює те, що Росія вивела з енергетичної системи окуповану Запорізьку АЕС, а це «величезний обсяг мегаватів».

Крім того, країна-агресорка нанесла основні удари по магістральній мережі.

За його словами, зараз будуються різні способи додаткового захисту критичної інфраструктури, зокрема мобільного захисту. Йдеться, наприклад, про зенітні кулемети.

Подоляк каже, що Україна зазнала шкоди у трансформаторах, які складно знайти на світовому ринку.

Подоляк зазначив, що ще рано ховати генератори та павербанки, оскільки всі ці речі можуть допомогти вижити під час війни.

«Я не думаю, що треба ховати взагалі все, що нам дозволяє виживати під час війни, поки війна не закінчиться. Все треба тримати під рукою. Це дуже важливо», — заявив Подоляк.

Він зазначив, що будь-яка кількість часу, яка знадобиться Україні для того, щоб «довести цю війну до кінця», будуть «однотипними».

«Росія буде абсолютно не зважати на міжнародне право і буде бити по цивільному населенню. Для Росії ж головне не війну сьогодні виграти на полі бою, вона цього не може зробити… У Росії сьогодні головне — максимально завдати шкоди цивільному населенню», — наголосив Подоляк.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top