Сьогодні у світі

Бойовики Пригожина переміщуються до Польщі

Вагнер

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький повідомив, що бойовики російського «ПВК Вагнер» переміщуються в бік Сувальського коридору, який з’єднує Польщу з країнами Балтії, та відокремлює територію Калінінградської області та Білорусі.

За словами Моравецького протягом останніх двох років Польща постійно стикається з атаками та провокаціями на своєму кордоні.

«Зараз ситуація стає ще більш небезпечною. У нас є інформація, що понад 100 найманців групи Вагнера рушили в бік Сувальського перешийка біля Гродно в Білорусі», — заявим польський прем’єр-міністр.

Матеуш Моравецький вважає, що такі дії є гібридною атакою на польську територію. «Вони будуть замасковані під білоруських прикордонників або мігрантів, та, ймовірно, намагатимуться проникнути на територію Польщі, що створює додаткові ризики».

Раніше повідомлялось, що в Гродно (Білорусь) прибуло близько сотні найманців російської групи Вагнера. Більшість з них мають досвід контрабандної діяльності, зокрема переправлення нелегальних мігрантів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top