Новини

В Офісі президента відреагували на резонансну статтю Time про Зеленського

Зеленский

Це суб’єктивна точка зору конкретного журналіста

В Офісі президента України відреагували на статтю Time про Володимира Зеленського. Радник голови ОПУ Михайло Подоляк заявив, що це «суб’єктивна точка зору конкретного журналіста» — Саймона Шустера.

«Не забувайте, що це суб’єктивна точка зору конкретного журналіста, який має своє бачення того, що відбувається. По-друге, я зовсім не розумію, що таке анонімні джерела постійно. Тому що коли я з кимось розмовляю від імені Офісу президента, то я обов’язково кажу, що це я кажу… іноді ці анонімні джерела — це до певної інформації, але які десь там поруч знаходяться і вони хочуть збільшити свою вагу. І свої бачення видають за аксіоматичні знання», — зазначив Подоляк в ефірі Радіо Свобода.

На запитання, чи відображає загальний тон статті настрій Зеленського та його оточення, Подоляк відповів, що, на його думку, якоїсь «розлюченості» чи почуття «зради» з боку партнерів немає. Водночас про «об’єктивні речі», як-от швидкість постачання зброї, влада України каже їм відкрито, наголосив він.

Пі цьому він вказав, що Зеленський ставиться «жорстко» до того, що Україна воює вже більше 600 днів, і хоче «більш ефективних комунікацій, виконання функціональних обов’язків» і реалізації заявленого «хоча б на 70-80%».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top