Новини

Ізраїль розпочав третій етап операції проти сектору Гази, — Беньямін Нетаньяху

Вона передбачає розширення наземного проникнення у Сектор Газа

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху оголосив про початок проведення третьої фази воєнної операції проти угруповання ХАМАС. Вона передбачає розширення наземного проникнення у Сектор Газа.

Про це повідомляють глави уряду Ізраїлю, оприлюднену прес-службою міністерства.

Біньямін Нетаньяху заявив, що армія його країни продовжує системно знищувати військовий та політичний потенціал терористів ХАМАС та переходить до третього етапу війни. Він пояснив, що перший етап передбачав зупинку атаки бойовиків, другий — повітряні удари, а третій — розширення сухопутної військової операції.

«Третій етап — розширення наземного проникнення в Секторі Газа. ЦАХАЛ робить це спокійними, дуже потужними кроками, систематично просуваючись крок за кроком», — зазначив Нетаньяху.

Паралельно армія Ізраїлю працює над стримуванням ліванського угрупування ісламізму «Хезболли» на півночі країни.

За його словами, «паралельно ми активно працюємо над стримуванням на північному фронті». У цьому контексті Нетаньяху пригрозив «Хезболлі»:

«Я знову кажу «Хезболли»: ви припуститеся помилки всього свого життя, якщо вирішите повною мірою втрутитися в кампанію. Ви отримаєте удар, який навіть не можете собі уявити».

Також він звернув увагу на «повну довіру як тактиці, так і управлінню» операції, що проводиться під керівництвом начальника Генерального штабу з боку «всього народу та його керівництва».

«Будуть і подальші кроки, про які не можна розповісти тут, але ми говоримо у «кабінеті війни»», — додав Нетаньяху.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top