Новини

В Одесі вшанували 81-і роковини розстрілів у Бабиному Яру

Пам’ятна церемонія в Прохоровському сквері Одеси

Сьогодні в Україні День пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру. Упродовж двох днів, 29-30 вересня 1941 року, в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл цивільного населення.

Представники обласної та міської влади, єврейської громади та жителі міста долучились до пам’ятної церемонії, що відбулась у Прохоровському сквері Одеси.

«Сьогодні чергова річниця страшної трагедії Бабиного Яру. Сьогодні це знову повторюються, але вже руками російських фашистів. Злочинці що вчиняють злочини проти людства – обов’язково будуть покарані. А наша країна обов’язково переможе», — зазначили на церемонії.

У роки Другої світової війни Бабин Яр став місцем, де за кілька днів у 1941 році нацисти розстріляли більш ніж 30 тисяч київських євреїв. А за два роки окупації кількість жертв в урочищі сягнула 100 тисяч людей різних національностей.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top