Новини

У Зеленського відповіли на чутки про звільнення Залужного

Це питання не потрібно політизувати

Президент України Володимир Зеленський, як верховний головнокомандувач, несе повну відповідальність за те, що відбувається на війні, і повинен ставити питання, як певні тактичні дії змінюватимуть ситуацію на фронті.

Так прокоментував дискусію довкола стосунків Зеленського з головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі національного телемарафону.

За його словами, це питання не потрібно політизувати. Подоляк додав, що дискусія щодо чуток про звільнення Залужного Зеленським виглядає дивно.

«Чи може бути дискусія? Для мене це взагалі дивно виглядає. Усе ж таки, це вертикаль президента, це менеджер президента — я маю на увазі головкома, загалом кажу. Це безпосередньо його вертикаль, він займається війною у форматі верховного головнокомандувача», — сказав Подоляк.

На думку Подоляка, для того, щоб ситуація на фронті не перебувала у стагнації ще кілька років, президент хоче розуміти, які саме тактичні дії планує здійснювати армія.

«Сьогодні одні тактичні дії, завтра інші тактичні дії, які поліпшують наші позиції. Тому що якщо ми постійно одне й те саме будемо бачити на лінії фронту – це ж буде і психологічно впливати на країну, і психологічно впливати на наших партнерів”, – зазначив радник голови ОП.

Михайло Подоляк стверджує, що для нього здаються дивними розмови про те, буде чи не буде відставка Залужного.

«Президент, як верховний головнокомандувач, має нести повну відповідальність за те, що відбувається і на лінії фронту, і у війні загалом, і для цього він має право ухвалювати будь-які рішення», – підсумував він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top