Новини

У США опублікували обвинувальний акт проти Трампа

Trump

45-го президента США Дональда Трампа було офіційно звільнено з-під формального арешту

45-го президента США Дональда Трампа було офіційно звільнено з-під формального арешту у вівторок увечері після того, як в окружному кримінальному суді Манхеттена в Нью-Йорку йому зачитали звинувачення.

На засіданні суду Трампу зачитали обвинувальний акт, який опублікувала прокуратура, його можна переглянути за посиланням. Після зачитування звинувачень екс-президент США не погодився з жодним пунктом, після чого був звільнений з-під арешту і залишив залу суду. Він не робив заяви для ЗМІ і одразу сів у авто, яке відвезе його до аеропорту Ла Гвардія, після чого він вирушить до своєї резиденції у Флориді.

Прокурори звинувачують екс-президента США у неодноразовому внесенні неправдивих даних у ділові документи для того, щоб приховати компрометуючу інформацію перед виборами 2016 року.

Наприкінці згадується випадок із порноакторкою Стормі Деніелс, якій було перераховано 130 тисяч доларів, щоб вона не розкрила інформацію про свої зв’язки з Трампом. Крім того, стверджується, що компанії, пов’язані з Трампом, заплатили гроші, щоб приховати інформацію про її позашлюбну дитину та про її сексуальні зв’язки з іншою жінкою.

За даними The New York Times, усі звинувачення, висунуті проти Трампа, відносяться до злочинів класу Е, які є найнижчою категорією кримінальних злочинів у Нью-Йорку та передбачають максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до чотирьох років.

У той же час адвокат Трампа сказав, що екс-президент того, що відбувається, був «розчарований і засмучений». Трамп — це перший в історії екс-президент США, якому було пред’явлено кримінальні звинувачення.

Тим часом американські ЗМІ повідомляють, що дата наступного слухання у справі колишнього президента призначена на 4 грудня у Нью-Йорку.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top