На одному зі ставків частково зруйновано водоскидний шлюз, в результаті чого відбувається неконтрольоване скидання води. У с. Городещине Краматорського району залишаються підтопленими 209 дворогосподарств та 51 приватний житловий будинок.
Про це повідомляє глава Донецької ОВА Павло Кириленко.
«Близько 260 будинків на 30 вулицях підтоплено у Краматорську. Це оперативна інформація по надзвичайній події, яка сталася у селищі Краматорської територіальної громади», — йдеться у повідомленні.
Підрозділами ДСНС врятовано 3 особи та евакуйовано 10 осіб, з них 2 дитини.
Здійснюється укріплення берегової лінії річки та продовжуються заходи щодо створення загородження водоскидного шлюзу.
Напір води у водоскидному шлюзі зменшився та відбувається поступове зменшення рівня води в р. Бичок.
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230404_203503_413-1024x576.jpg)
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230404_203503_328-1024x771.jpg)
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2023/04/IMG_20230404_203452_924-1024x682.jpg)
Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram
![](https://elitexpert.media/wp-content/uploads/2020/08/ELIT-EXPERT-en_300.png)