Новини

У чотирьох країнах став доступний український паспортний сервіс

Український паспортний сервіс став доступним у чотирьох країнах — Польщі, Словаччині, Чехії та Туреччині

Український паспортний сервіс став доступним у чотирьох країнах — Польщі, Словаччині, Чехії та Туреччині.

У цих країнах розпочали роботу відокремлені підрозділи українського ДП «Документ». Про це повідомили у Мінреінтеграції. Наразі відокремлені підрозділи ДП «Документ» працюють у Польщі (Варшава, Краків, Гданськ, Вроцлав), Словаччині (Братислава), Чехії (Прага) та Туреччини (Стамбул).

Тут українці можуть отримати такі послуги:

  • оформлення ID-карти або закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого чи викраденого);
  • обмін ID-картки або закордонного паспорта (у зв’язку із закінченням терміну дії, зміною інформації, непридатністю до використання);
  • обмін паспорта зразка 1994 року на ID-карту (за бажанням або у разі непридатності);
  • одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки;
    обмін прав водія.

Зазначається, що обслуговування громадян здійснюється з понеділка до суботи з 09:00 до 18:00. Подати заявку на оформлення паспортних документів можна як за попереднім записом, так і в порядку живої черги.

Оплата здійснюється безпосередньо на місці – за допомогою сервісу онлайн-оплати послуг. Для цього достатньо мати при собі лише смартфон та реквізити банківської картки.

7 травня 2022 року уряд України затвердив проведення експериментального проекту. Повідомлялося, що українцям, які через війну виїхали за кордон, дозволили отримувати одразу два паспорти: внутрішній та закордонний. Для тих, хто залишився в Україні, дозволили отримати послугу одночасного оформлення ID-карти та закордонний паспорт.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top